Про мене

    Краснова Любов Степанівна трудову діяльність розпочала у 1975 році на посаді старшої піонервожатої Бережанської школи-інтернату. У 1978 році вступила до Івано-Франківського педагогічного інституту імені Василя Стефаника на історико-педагогічний факультет. По закінченні в 1982 році вищого навчального закладу отримала направлення в місто Кіровоград і почала працювати методистом кабінету історії та суспільствознавства Кіровоградського обласного інституту удосконалення вчителів. На цій посаді плідно працювала до 1986 року. Потім працювала методистом методичного кабінету районного відділу народної освіти Новоукраїнського райвиконкому. В цей же час за сумісництвом працювала вчителем історії в середній школі №6 міста Новоукраїнка.
     У 1989 році Краснова Любов Степанівна знову повертається в місто Кіровоград, продовжуючи педагогічну діяльність на посаді методиста методичного кабінету Кіровського району. З 1991 року отримала можливість на практиці втілити свої ідеї, спочатку як учитель історії кібернетико-технічного коледжу, а згодом, очолила відділення нових технологій навчання Навчально-наукового педагогічного комплексу Кіровоградського міського управління освіти. В цей період Краснова Любов Степанівна провела понад 110 міських, обласних, республіканських та міжнародних семінарів, науково – практичних конференцій, створила 25 авторських відеофільмів, 77 авторських навчально – контролюючих комп’ютерних програм, відео-хрестоматій, відео-консультацій, відео-підручників з історії. Під її безпосереднім керівництвом створений учнівський телецентр, відеотека якого містить понад 1000 навчальних відеофільмів з історії, музей історії, культури та освіти Кіровоградської області.
     В 2004 році з ініціативи Краснової Любові Степанівни був створений інноваційний заклад – гімназія нових технологій навчання. Його очолила талановитий педагог та сучасний керівник, який працює самовіддано. В цей період гімназія брала участь у пілотному проекті по апробації навчального та комп’ютерного обладнання кабінету фізики. На базі закладу пройшла апробація електронних засобів навчального призначення з фізики, географії, хімії, біології, інформатики, історії, англійської мови, правознавства. Напрацьовані досягнення отримали визнання громадськості та педагогів області і держави.
     В 2008 році Красновій Любові Степанівні довірили очолити дослідно-експериментальну роботу Всеукраїнського рівня на виконання Державної цільової соціальної програми «Школа майбутнього» на 2008-2013 роки, в рамках якої розробила і підібрала інструментарій вивчення громадської думки через анкетування: «Готовність батьків до співробітництва та соціального партнерства», «Соціально-педагогічні потреби батьків в умовах інноваційної моделі», «Суть партнерства з позиції батьків», «Реалізація творчого потенціалу учнів за допомогою курсів за вибором», «Управління інноваційними процесами в закладах нового типу», «Директор як шкільний менеджер», «Управління навчальним закладом». Розробила та впровадила систему інформаційних, інтерактивних, здоров’язберігаючих педагогічних технологій. Провела семінари для директорів, вчителів міста за темами: «Управлінська діяльність директора в навчальному закладі інноваційного типу», тренінги: «Особистісне зростання педагога». Розробила методичні рекомендації: «Система проектно-цільового управління», «Інноваційно-психологічні підходи у розвитку психічного здоров’я особистості». У результаті спільної діяльності школи з науковою спільнотою та консультантами проекту створила збірку статей «Школа майбутнього. Крок перший». Для розширення інноваційного освітнього простору школи впровадила програми дистанційного навчання, створила та апробувала електронні підручники: «Дистанційне навчання», що включає в себе комплекс дистанційних відео-уроків з конспектами. Упродовж дослідно-експериментальної роботи створила систему управління інноваційним закладом: принципи, методи, зміст і форми управлінської діяльності. Розробила модель учня, вчителя, директора навчального закладу та концептуальну модель відкритої соціально-педагогічної системи «Школи майбутнього». Брала участь у міжнародній відео-конференції «Росія, Білорусія, Україна» з проблеми «Від екології душі до екології планети», у міжнародній науково-практичній конференції «Моделі інноваційного розвитку 12-річної школи» 28-29 жовтня 2009 рік місто Київ.
     Результати творчої праці Краснової Любові Степанівни висвітлювалися у засобах масової інформації: виступи на телебаченні – цикл передач «З добром до людей», на радіо – «Формування школи майбутнього в сучасних соціокультурних умовах», виступи у пресі – газета «Україна-Центр» стаття «Школа з майбутнього»(20.08.2009 р.), журнал «Позакласний час» стаття «Відкрита соціально-педагогічна система навчально-виховного об’єднання. «Школа майбутнього» м.Кіровограда» (травень 2010 р.), журнал Всеукраїнського благодійного фонду «Освіта України « «Світ виховання» №3 (34), 2009 Всеукраїнської Асоціації Шкіл Майбутнього стаття «НВО «Школа майбутнього» місто Кіровоград експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня», друковані матеріали засідань Вченої ради Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 24.02.2010 «Концептуальна модель Школи майбутнього».
     В 1975 році Краснова Любов Степанівна нагороджена Почесною грамотою Міністерства вищої та спеціальної середньої освіти України за вагомий внесок в справу виховання підростаючого покоління.
     За вагомий внесок в освоєння сучасних педагогічних технологій, пропаганду наукових досягнень Краснова Любов Степанівна нагороджена знаком «Відмінник освіти України» (1995 рік ).
     В травні 1997 році стала переможцем Міжнародного конкурсу шкільних вчителів в міжнародному дитячому центрі «Артек».
     В 1998 році Краснова Любов Степанівна нагороджена Почесною грамотою управління освіти Кіровоградської обласної державної адміністрації за сумлінну творчу працю, високу результативність в роботі.
     В 2001 році Краснову Любов Степанівну нагороджено грамотою управління освіти Кіровоградського міськвиконкому за сумлінну працю, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління та з нагоди святкування дня працівника освіти.
     Красновій Любові Степанівні присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України» (2004 рік).
    Краснова Любов Степанівна нагороджена відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «За заслуги ІІ ступеня» (2006 рік).
     В 2008 році Краснова Любов Степанівна, директор Кіровоградської гімназії нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, нагороджена почесною грамотою за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу моделей компетентного випускника загальноосвітнього навчального закладу серед педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми.
     Краснова Любов Степанівна нагороджена Почесною грамотою Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України за вагомий внесок у створенні інноваційної моделі загальноосвітнього закладу (2008 рік).
     За вагомий внесок у розвиток освіти міста Любов Степанівна була нагороджена у 2011 році міською премією імені Василя Сухомлинського.
      У лютому 2013 року була учасником обласної науково-практичної конференції «Безпека дітей та молоді у Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія». За наслідками конференції гімназія НТН посіла ІІІ місце у конкурсі «Школа інформаційного суспільства».
      25 червня 2013 року у Інституті інформаційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України відбувся звіт по IV етапу Національного проекту "Школа майбутнього".Комісію, що приймала звіт, очолював Бех Іван Дмитрович, доктор психологічних наук, професор, дійсний член Національної академії педагогічних наук України, директор Інституту проблем виховання НАПН України, Заслужений діяч науки і техніки України.Робота, проведена колективом гімназії у 2008-2013 рр. з розробки та впровадження відкритої соціально-педагогічної системи "Школа майбутнього", була високо оцінена комісією. Директору гімназії, Красновій Любові Степанівні та педагогічному колективу закладу була висловлена подяка за вклад у розбудову сучасної педагогіки України.
Сайт ГНТН.

Комментариев нет:

Отправить комментарий